Simple Different Hakkında

Simple Different Hakkında

Menü

Basit Farklı Çekirdek Takım

Yorick

Simple Different'ın Kurucusu ve CEO'su

Grafik Kullanıcı Arayüzlerini 30 yıl boyunca tasarlamak ve kullanıcı deneyimini ve yazılım tasarımını etik ile dengelemek tutkusu vardır. Zamanını kullanıcılara yardım ederek, algılarını ve ihtiyaçlarını öğrenerek ve onlara etkili ve şeffaf bir çözüm sunmanın yollarını yaratarak geçiriyor. Yorick, SimDif'in başarılı bir sosyal etki girişimi ve yetenekli insanların kendilerini mutlu bir şekilde ifade etmeleri ve tercih ettikleri alanlarda büyümeleri için bir yer olabileceğine inanıyor.

Bir zamanlar geleneksel bir Tay masaj terapisti, bugün hala farkındalığı öğreniyor ve Royal Enfield için kesinlikle yeni bir yere ihtiyacı var.

Bay Yut

iOS Uygulama Geliştiricisi, Sunucu Yöneticisi

Sanal ve fiziksel makinelerimizde Yut'un sürekli gözü vardır. 2011'den beri ailenin çok önemli ve değerli bir üyesidir.

Onun meraklı zihni, yumuşak tavrı ve içtenlikli gönül rahatlığı, kullanıcı deneyimi konusundaki endişeleriyle birleştiğinde Simple Different'ın temel direklerinden biri haline geldi. Şimdi SimDif 2'nin gelişimini koordine ediyor.

Yut, Linux'ta yeni şeyler denemeyi, yeni uygulamaları test etmeyi, film izlemeyi, gitar çalmayı ve kahve içmeyi sever.

Bay Berm

Android Uygulaması ve Yorname Geliştiricisi

Berm, Simple Different'a 2014 yılında katıldı. Buraya, Android'deki ilk web sitesi oluşturucusunu geliştirmek için derinden motive oldu. Hem çok keskin hem de serin olduğu biliniyor. Berm sayesinde, Android Uygulaması artık kullanıcılarımızın web sitelerini oluşturması için ana araçtır.

İş dışı ana tutkusu, oğlunun sonsuz merakına cevap vermektir.

Bay O

Arka Uç Sihirbazı

Neşeli bir kişiliğin ardında, Bay O parlak bir zihni ve yapı ve organizasyon için açık bir tadı gizler. Takıma sadece bir yıl önce katıldı ve yeni platformun yaratılmasına katkısı çok değerli oldu.

İşyerinde olmadığı zaman, teknoloji haberlerinin hevesli bir takipçisi ve 3 akıllı çocuğun gururlu babası.

Mai

Kod Melek

Mai son derece meraklı, çok çalışkan ve işini seviyor. Arka uç gelişiminden biraz sıkıldı, bu yüzden şimdi de ön uçta yer alıyor. Daha iyi bir kod anlama ve yazma konusunda derin bir arzusu var. Birkaç yıl önce üniversiteden ayrıldı ve zaten yetenekli bir yığın geliştirici olma yolunda ilerliyor.

Yeni bir araba aldı ve bölgeyi olabildiğince gezmeyi seviyor.

Fai

Kod Peri

Bu güzel genç kadın hızlı öğreniyor. Her zaman işlerin nasıl çalıştığını anlamaya hevesli, SimDif 2'nin yaratılmasının birçok farklı yönünde aşamalı olarak gerçek yetkinlik gösteriyor. Fai gelecekteki tam bir yetenektir, ancak aynı zamanda çalışmalarının grafik özelliklerini de önemsiyor.

Evde İngilizcesini geliştirmek için çizim yapmayı ve okumayı seviyor.

Ning

İdari Görevli ve Şirket Annesi

Ning, 2009'un başından beri buradadır, hesapları yapar, vergileri doldurur, BOI statüsü, vize ve çalışma izinleri alınmasına yardımcı olur. Ve en önemlisi Ning, zor zamanlarda herkesi mutlu ediyor.

Şirketi tek başına bir arada tutmadığında örgü ve nakıştan hoşlanır. Aynı zamanda saygın bir masaj terapisti.

Stéphane

Kullanıcı Deneyimi ve Desteği

Stéphane, SimpleDifferent'e 2014 yılında katıldı. Ekibin çoğu üyesi gibi, birçok yetenekli bir adam. 15 yıldır BT'de çalışıyor ve Japonca çeviriden sorumlu ve diğer çevirmenlerin çalışmalarını koordine ediyor. Stéphane kullanıcının ihtiyaçlarına çok yakın, yardım hattına cevap veriyor ve SimDif'in geleceği kavramına katkıda bulunuyor.

Boş zamanlarında badminton oynamayı sever ve geleneksel Tayland müziği üzerinde aktif olarak yer alır.

Paul

Dijital İletişim

Paul iki kez SimDif'in bir parçası olmuştur ve en son 2020'de katılmıştır. Son 20 yılda çalışmalarının çoğu Web Geliştirme ve Dijital İletişim alanında olmuştur.

Hem işinde hem de özel hayatında, dünyayı somuttan soyuta her düzeyde anlama, düşünce ve davranışlarını buna göre ayarlamaya çalışma motivasyonunu açıkça görebilirsiniz.

Meraklı bir zihin, kavramları organize etmenin açık ve titiz bir yolu ve SimDif'in etiğine dair derin bir anlayış, onu ticari stratejimizi tasarlamaya geldiğinde harika bir işbirlikçi yapıyor.

Kendi sözleriyle: “Tayland'da yaşamak bana çok şey kazandırdı: dil, müzik, arkadaşlar, yeni bir bakış açısı.. Her şeyden önce aşk.. ve İngiltere'de de evimde sevgi dolu bir aile tarafından kutsandım. Çok minnettarım."

Anton

Kullanıcı Yardımı ve Hukuk Danışmanı

Anton, 2014'ten beri Rusça çevirmen olarak yer almaktadır ve SimDif'e 2020'de katılmıştır. Anton, kullanıcılara soruları ve çeviriler ve üçüncü taraflarla önemli iletişim konularında yardımcı olur.

Anton'un yasal bir geçmişi var ve yeni beceriler öğrenmekten keyif alıyor. Ayrıca bilardo ve masa tenisinden kaykay ve jimnastik antrenmanlarına kadar uzanan ilgi alanlarına sahip bir spor tutkunu... ve Tayland yemekleri ;-)

Basit Farklı Etik

"Önce kullanıcı" yaklaşımı

Basit Farklı Etik'in bir parçası olan SimDif'in arkasındaki şirket, kullanıcılarına web siteleri oluştururken rehberlik etmektir. SimDif, kullanıcıları okuyucularının görmek istedikleri içeriği oluşturmaya ve düzenlemeye teşvik etmek için tasarlanmıştır: Google için bir web sitesi yapılandırmanın en iyi yoludur.

SimDif, insanların anlama şansı elde etmeden önce satın alacakları bir ürün olarak düşünülmez.

Peki SimDif aslında nedir?

SimDif Uygulama Simgesi
SimDif Uygulama Simgesi

Benzersiz bir Web Sitesi Oluşturma Uygulaması

SimDif, tamamen işlevsel olan birkaç web sitesi üreticisinden biridir. telefon, bilgisayar ve tablette aynı özellikler. Bu, sitenizi düzenlemek ve yayınlamak için kolayca bir cihazdan diğerine geçin.

SimDif 2 herhangi bir teknik bilgi olmadan bir telefondan tam web siteleri oluşturmak için bir uygulama.

Sayfa ve blok ekleyip içerik ekleyerek bir site oluşturun. Bloklar sayfa yapar, sayfalar site yapar.

Kimin için?

SimDif sorunsuz bir web sitesi oluşturmak isteyen herkes içindir. Günümüzde kullanıcıların çoğu küçük işletme sahipleri, öğretmenler, öğrenciler, topluluklar ve kulüpler, girişimciler ve hizmet satan kişilerdir.

Neden yaratıldı?

Basit Farklı, SimDif 2'yi dünyanın dört bir yanındaki insanların web sitesi oluşturma ihtiyaçlarını karşılamak, kullanıcıların web üzerinde varlıklarını geliştirmelerine ve sitelerini yönetmek için bir platforma sahip olmalarına yardımcı olmak için geliştirdi.

Zaten 13 dilde mevcut olan bu hizmet çevrilecek şekilde tasarlanmıştır. BabelDif (SimDif 2 ile birlikte geliştirilen bir çeviri aracı) sayesinde, uygulama ve kılavuzları kendi kullanıcıları tarafından birçok farklı dile çevrilebilir. Amaç, özellikle internette yeterince temsil edilmeyen dilleri ve kültürleri mümkün olduğunca çok dilde desteklemektir.

Fiyatı ne kadar?

Ücretsiz bir sürümü var ve dünyada ilk kez Smart ve Pro sürümleri için adil bir PPP endeksli fiyat var. Bu indeks FairDif olarak adlandırılır ve her ülke için doğru fiyatı hesaplamaya izin verir.

Barındırma ve kılavuzlar tüm site türleri için ücretsizdir.

Bulunduğunuz her sürümün özelliklerini ve fiyatını kontrol etmek için buraya gidebilirsiniz .