Simple Different Hakkında

Simple Different Hakkında

Menü

Basit Farklı

Şirket

Basit Farklı Co LTD 2009 yılında kuruldu. Bu dünyanın her yerinden yetenekleri küçük ve çeşitli bir topluluk ile Chiang Mai, Tayland merkezli kendi kendini finanse eden bir şirkettir.

İngilizce, Tay dili, Fransızca, İspanyolca ve yerel kuzey Tayland lehçesi olmak üzere 23 dili 52 yaşları arasında 10 dilden oluşan 10 kişilik bir ekiptir .

Hepsi, orijinal ve kullanışlı bir uygulama oluşturma konusunda aynı inancı paylaşıyor ve hizmetlerini tanımlarken ve kullanıcılarına yardımcı olurken aynı ahlakı paylaşıyorlar.

3 yıl önce SimDif'in ilk sürümünü yeniden yazmaya başladılar ve buna “V2” adını verdiler. SimDif 2'yi ve aynı nitelikteki diğer projeleri destekleyebilen ustaca bir teknik platformdur.

Basit Farklı Günlük Takım
Basit Farklı Günlük Takım

Aile

Kurucular Fransız ve İsviçre'dir. Arkadaşlar, aile ve bazı geliştiriciler hala şirketin hissedarlarıdır.

Ayrıca Simple Different ekibiyle düzenli olarak işbirliği yapan birkaç anahtar danışman ve çevirmen de vardır.

Son on yılda, bazı mükemmel geliştiriciler maceranın bir parçası oldu. Bu ekip üyeleri, hissedarlar, danışmanlar, danışmanlar, çevirmenler ve en önemlisi kullanıcılarla birlikte SimDif'in temsil ettiği nitelik ve değerlerden doğrudan sorumludur.

Bu süre zarfında, bir web sitesi oluşturucu uygulamasının oluşturulması ve yönetiminde zengin bir deneyim kazanmışlardır.

Basit Farklı çekirdek takım kimlerdir?

Basit Farklı Etik

"Önce kullanıcı" yaklaşımı

Basit Farklı Etik'in bir parçası olan SimDif'in arkasındaki şirket, kullanıcılarına web siteleri oluştururken rehberlik etmektir. SimDif, kullanıcıları okuyucularının görmek istedikleri içeriği oluşturmaya ve düzenlemeye teşvik etmek için tasarlanmıştır: Google için bir web sitesi yapılandırmanın en iyi yoludur.

SimDif, insanların anlama şansı elde etmeden önce satın alacakları bir ürün olarak düşünülmez.