Simple Different Hakkında

Simple Different Hakkında

Menü

Basın İçin

Basın kiti şunları içerir:

basın bülteni

Uygulama açıklaması

SimDif 2 simgesi / logosu

Android, iPhone ve iPad için ekran görüntüleri

Basit farklı logo

Basın bülteni

SimDif 2 çıktı

SimDif'in misyonu her zaman insanların kendileri için işlevsel bir web sitesi yapmayı öğrenmelerine yardımcı olmak olmuştur. 2012 yılında uygulama, iOS ve Android'de ilk web sitesi oluşturucu uygulaması oldu ve o zamandan beri ağızdan ağza büyüdü.

SimDif 2 şimdi dünya çapında daha geniş bir kitleyi çekmek ve daha fazla insanın iyi web siteleri oluşturmasına yardımcı olmak için kapsama ve basına ulaşıyor.

SimDif, mümkün olduğunca çok insanı güçlendirmeyi amaçlayan bir sosyal etki projesidir . BabelDif , uygulamayı çok çeşitli dillere çevirmeyi mümkün kılmak için oluşturuldu ve FairDif , Smart ve Pro sürümleri için adil bir PPP endeksli fiyat vermek için kuruldu. Ayrıca ücretsiz bir sürümü var.

Peki SimDif aslında nedir?

SimDif Uygulama Simgesi
SimDif Uygulama Simgesi

Benzersiz bir Web Sitesi Oluşturma Uygulaması

SimDif, tamamen işlevsel olan birkaç web sitesi üreticisinden biridir. telefon, bilgisayar ve tablette aynı özellikler. Bu, sitenizi düzenlemek ve yayınlamak için kolayca bir cihazdan diğerine geçin.

SimDif 2 herhangi bir teknik bilgi olmadan bir telefondan tam web siteleri oluşturmak için bir uygulama.

Sayfa ve blok ekleyip içerik ekleyerek bir site oluşturun. Bloklar sayfa yapar, sayfalar site yapar.

Kimin için?

SimDif sorunsuz bir web sitesi oluşturmak isteyen herkes içindir. Günümüzde kullanıcıların çoğu küçük işletme sahipleri, öğretmenler, öğrenciler, topluluklar ve kulüpler, girişimciler ve hizmet satan kişilerdir.

Neden yaratıldı?

Basit Farklı, SimDif 2'yi dünyanın dört bir yanındaki insanların web sitesi oluşturma ihtiyaçlarını karşılamak, kullanıcıların web üzerinde varlıklarını geliştirmelerine ve sitelerini yönetmek için bir platforma sahip olmalarına yardımcı olmak için geliştirdi.

Zaten 13 dilde mevcut olan bu hizmet çevrilecek şekilde tasarlanmıştır. BabelDif (SimDif 2 ile birlikte geliştirilen bir çeviri aracı) sayesinde, uygulama ve kılavuzları kendi kullanıcıları tarafından birçok farklı dile çevrilebilir. Amaç, özellikle internette yeterince temsil edilmeyen dilleri ve kültürleri mümkün olduğunca çok dilde desteklemektir.

Fiyatı ne kadar?

Ücretsiz bir sürümü var ve dünyada ilk kez Smart ve Pro sürümleri için adil bir PPP endeksli fiyat var. Bu indeks FairDif olarak adlandırılır ve her ülke için doğru fiyatı hesaplamaya izin verir.

Barındırma ve kılavuzlar tüm site türleri için ücretsizdir.

Bulunduğunuz her sürümün özelliklerini ve fiyatını kontrol etmek için buraya gidebilirsiniz .