Simple Different Hakkında

Simple Different Hakkında

Menü

Yerelleştirme: Dilleri ve Kültürleri Desteklemek ve Geliştirmek

Dünyanın çoğu artık internete bir telefondan erişebiliyor

Çok sayıda kişi, anadillerinde çok az veya sıfır çevrimiçi araç olduğu için, özellikle internet gelişmekte olan ülkelerden olan İngilizce veya başka bir yaygın olarak kullanılan dili kullanmaya zorlanmaktadır . Bu yüzden bu kullanıcılara ulaşmak ve bu dilsel denklemi çözmek önemlidir.

Simple Different'ın temel değerlerinden biri, finansal bir dönüşüm düşünmeden önce dünya dillerinin ve kültürlerinin zengin çeşitliliğine saygı duymak ve onları teşvik etmektir.

SimDif 2, az temsil edilen dilleri ve kültürleri tanıtmak için tasarlanmıştır
SimDif 2, az temsil edilen dilleri ve kültürleri tanıtmak için tasarlanmıştır

Kendi ana diliniz

BabelDif, SimDif 2 içinde kullanıcıların uygulamayı kendi dillerine çevirmelerini sağlayan bir araçtır. Uygulamanın çekirdeğine yerleştirilmiştir ve kullanıcılara uygulamayı doğrudan kendileri için katkıda bulunmak ve yerelleştirmek için bir platform sağlar.

BabelDif zaten çok gelişmiş. Önümüzdeki 3 yıl içinde, uygulamanın 100'den fazla dile tercüme edilmesini kolaylaştıracaktır. BabelDif, Douglas Adams'ın Babel Fish'inden esinlenmiştir. :-)

Kullanıcılara web üzerinde kendi varlıklarını oluşturmak için kullandıkları aracı daha iyi anlama ve kontrol etme yeteneği vermek önemlidir.

FairDif, bu girişimi her ülke için adil bir fiyat endeksi sunarak desteklemektedir:

SimDif'in dünya genelindeki fiyatını ayarlama

Herkes için adil bir fiyat oluşturmak için herkes için farklı bir fiyat hesaplanmasını gerektirir

SimDif, ücretli sürümlerinin fiyatını hesaplamak için özel bir endeks olan FairDif oluşturdu. FairDif sayesinde, SimDif'in fiyatı her ülkede yaşam maliyetine eklenir. SimDif, internette bu tür uyarlamalı fiyatlandırmayı uygulayan ilk hizmet gibi görünüyor. SimDif ayrıca herkesin kullanabileceği ücretsiz bir sürüm içerir.

FairDif - Uygulanan Satın Alma Gücü Paritesi
FairDif - Uygulanan Satın Alma Gücü Paritesi

Gerçek Bir Sosyal Etki Girişimi

Gelecek eline oturur

Smartphone internette devrim yarattı. Bağlantılı kullanıcı sayısı son 3 yılda iki katına çıktı. Dünya çapında 2 milyar YENİ internet kullanıcısı web'i keşfetti ve önümüzdeki yıllarda da birçok insan aynı şeyi yapacak.

Çoğu dilde , herhangi bir mobil cihazdan çalışan ücretsiz bir web sitesi oluşturucu uygulaması önemli bir güçlendirme aracıdır.

SimDif 2 - 5 önemli alanda somut bir etki: