Simple Different Hakkında

Simple Different Hakkında

Menü

Basın bülteni

SimDif 2 çıktı

SimDif'in misyonu her zaman insanların kendileri için işlevsel bir web sitesi yapmayı öğrenmelerine yardımcı olmak olmuştur. 2012 yılında uygulama, iOS ve Android'de ilk web sitesi oluşturucu uygulaması oldu ve o zamandan beri ağızdan ağza büyüdü.

SimDif 2 şimdi dünya çapında daha geniş bir kitleyi çekmek ve daha fazla insanın iyi web siteleri oluşturmasına yardımcı olmak için kapsama ve basına ulaşıyor.

SimDif, mümkün olduğunca çok insanı güçlendirmeyi amaçlayan bir sosyal etki projesidir . BabelDif , uygulamayı çok çeşitli dillere çevirmeyi mümkün kılmak için oluşturuldu ve FairDif , Smart ve Pro sürümleri için adil bir PPP endeksli fiyat vermek için kuruldu. Ayrıca ücretsiz bir sürümü var.

SimDif başından beri olaylara farklı yaklaştı

Kullanıcıları gerçekten iyi bir web sitesi yapan şeyleri anlama konusunda eğitmek ve yönlendirmek için açık bir tutku ile. Kendilerini bilgisayar okuma yazma bilmeyen insanlar için bile kullanıcı dostu bir uygulama.

SimDif , insanlara net ve düzenli bir web sitesi için neyin önemli olduğunu gösteren , yapı, organizasyon ve içerik gibi önemli şeyleri vurgulamak için odağı değiştirir . SimDif etik bir hizmettir, bir web sitesinin yanlış fikrini satmak için tasarlanmış bir ürün değildir.

Uygulamanın ve hizmetinin basitleştirilmesi ve eğitim yönlerine çok fazla enerji ve kaynak yatırıldı

" SimDif'in kullanıcıları için neler yapabileceğine tanık olduktan sonra, herkes için erişilebilir hale getirmenin iyi bir şey olacağı netleşti. İşte tam da bu nedenle 3 yıl önce tüm platformu sıfırdan yeniden düşünmeye ve yeniden yazmaya başladık " - Yorick Vince, Simple Different'ın CEO kurucusu.

Peki SimDif aslında nedir?

SimDif Uygulama Simgesi
SimDif Uygulama Simgesi

Benzersiz bir Web Sitesi Oluşturma Uygulaması

SimDif, tamamen işlevsel olan birkaç web sitesi üreticisinden biridir. telefon, bilgisayar ve tablette aynı özellikler. Bu, sitenizi düzenlemek ve yayınlamak için kolayca bir cihazdan diğerine geçin.

SimDif 2 herhangi bir teknik bilgi olmadan bir telefondan tam web siteleri oluşturmak için bir uygulama.

Sayfa ve blok ekleyip içerik ekleyerek bir site oluşturun. Bloklar sayfa yapar, sayfalar site yapar.

Kimin için?

SimDif sorunsuz bir web sitesi oluşturmak isteyen herkes içindir. Günümüzde kullanıcıların çoğu küçük işletme sahipleri, öğretmenler, öğrenciler, topluluklar ve kulüpler, girişimciler ve hizmet satan kişilerdir.

Neden yaratıldı?

Basit Farklı, SimDif 2'yi dünyanın dört bir yanındaki insanların web sitesi oluşturma ihtiyaçlarını karşılamak, kullanıcıların web üzerinde varlıklarını geliştirmelerine ve sitelerini yönetmek için bir platforma sahip olmalarına yardımcı olmak için geliştirdi.

Zaten 13 dilde mevcut olan bu hizmet çevrilecek şekilde tasarlanmıştır. BabelDif (SimDif 2 ile birlikte geliştirilen bir çeviri aracı) sayesinde, uygulama ve kılavuzları kendi kullanıcıları tarafından birçok farklı dile çevrilebilir. Amaç, özellikle internette yeterince temsil edilmeyen dilleri ve kültürleri mümkün olduğunca çok dilde desteklemektir.

Fiyatı ne kadar?

Ücretsiz bir sürümü var ve dünyada ilk kez Smart ve Pro sürümleri için adil bir PPP endeksli fiyat var. Bu indeks FairDif olarak adlandırılır ve her ülke için doğru fiyatı hesaplamaya izin verir.

Barındırma ve kılavuzlar tüm site türleri için ücretsizdir.

Bulunduğunuz her sürümün özelliklerini ve fiyatını kontrol etmek için buraya gidebilirsiniz .

Yerelleştirme: Dilleri ve Kültürleri Desteklemek ve Geliştirmek

Dünyanın çoğu artık internete bir telefondan erişebiliyor

Çok sayıda kişi, anadillerinde çok az veya sıfır çevrimiçi araç olduğu için, özellikle internet gelişmekte olan ülkelerden olan İngilizce veya başka bir yaygın olarak kullanılan dili kullanmaya zorlanmaktadır . Bu yüzden bu kullanıcılara ulaşmak ve bu dilsel denklemi çözmek önemlidir.

Simple Different'ın temel değerlerinden biri, finansal bir dönüşüm düşünmeden önce dünya dillerinin ve kültürlerinin zengin çeşitliliğine saygı duymak ve onları teşvik etmektir.

SimDif 2, az temsil edilen dilleri ve kültürleri tanıtmak için tasarlanmıştır
SimDif 2, az temsil edilen dilleri ve kültürleri tanıtmak için tasarlanmıştır

Gerçek Bir Sosyal Etki Girişimi

Gelecek eline oturur

Smartphone internette devrim yarattı. Bağlantılı kullanıcı sayısı son 3 yılda iki katına çıktı. Dünya çapında 2 milyar YENİ internet kullanıcısı web'i keşfetti ve önümüzdeki yıllarda da birçok insan aynı şeyi yapacak.

Çoğu dilde , herhangi bir mobil cihazdan çalışan ücretsiz bir web sitesi oluşturucu uygulaması önemli bir güçlendirme aracıdır.

SimDif 2 - 5 önemli alanda somut bir etki:

SimDif'in dünya genelindeki fiyatını ayarlama

Herkes için adil bir fiyat oluşturmak için herkes için farklı bir fiyat hesaplanmasını gerektirir

SimDif, ücretli sürümlerinin fiyatını hesaplamak için özel bir endeks olan FairDif oluşturdu. FairDif sayesinde, SimDif'in fiyatı her ülkede yaşam maliyetine eklenir. SimDif, internette bu tür uyarlamalı fiyatlandırmayı uygulayan ilk hizmet gibi görünüyor. SimDif ayrıca herkesin kullanabileceği ücretsiz bir sürüm içerir.

FairDif - Uygulanan Satın Alma Gücü Paritesi
FairDif - Uygulanan Satın Alma Gücü Paritesi

Basit Farklı Etik

"Önce kullanıcı" yaklaşımı

Basit Farklı Etik'in bir parçası olan SimDif'in arkasındaki şirket, kullanıcılarına web siteleri oluştururken rehberlik etmektir. SimDif, kullanıcıları okuyucularının görmek istedikleri içeriği oluşturmaya ve düzenlemeye teşvik etmek için tasarlanmıştır: Google için bir web sitesi yapılandırmanın en iyi yoludur.

SimDif, insanların anlama şansı elde etmeden önce satın alacakları bir ürün olarak düşünülmez.

İnsanlar SimDif hakkında ne diyor?

Profesyonel incelemeler:

2019 - https://www.androidappsreview.com/website-builder-for-android-app-review/

"Genel olarak, Android için Web Sitesi Oluşturucu, en önemli anahtar alanları sunan son derece iyi tasarlanmış bir uygulamadır: kullanım kolaylığı, esneklik, yetenek ve genişletilebilirlik"

2017 - https://appslisto.com/website-builder-review/

"Uygulama hayranlarından referansları ile android kullanıcıları arasında olumlu kabul aldı. Uygulamanın kullanım kolaylığı ve sadeliği daha fazla indirme ve kullanım kazanmıştır. Sizin için bir web sitesi oluşturmak için başka bir kişiyi işe almak zorunda değilsiniz iş, çoğu işletme sahibinin hayalidir ve SimDif web sitesi oluşturucu rüyayı gerçekleştirir "

2015 - https://web-builder-app.com/

"SimDif, kullanıcılarının oluşturduğu web sitelerinin hem web sitesi ziyaretçileri hem de arama motoru sonuçları için nasıl performans göstereceğini çok dikkatli bir şekilde düşündü. Genel olarak, kullanım kolaylığı ve Android, iPhone'da web sitesi oluşturma yeteneklerinin tutarlılığı, iPad ve masaüstü eşleşmiyor. "

Google Play mağazasındaki kullanıcı oyları ve incelemeler:

Stefanie Bollmann

21 Kasım 2018 - ★★★★★

"SimDif kullanmayı seçmeden önce çeşitli web sitesi oluşturucu uygulamalarına baktım ve seçimimden hiç pişman olmadım. En iyisi: Web sitesini tüm cihazlardan yönetmek ve güncellemek ve anında yayınlamak kolaydır. Bir şeyi kendim çözemediğimde Bir tür müşteri hizmetleri ekibinden hızlı yardım aldım.% 100 öneriyoruz "

Clive Cooper

19 Kasım 2018 - ★★★★★

"Bu uygulama adil bir test sürüşü göz önüne alındığında, çok etkileyici. Sadece beklediğim şeyi yapar ve iyi yapar. Çok sezgisel bir uygulama. Sonunda kendimi pro sürümü için gidiş görebilirsiniz ama şimdilik, ücretsiz sürümü gayet iyi. geliştiriciler. "

Danoz Directo

3 Kasım 2018 - ★★★★★

"Üstün, kullanımı kolay ve ücretsiz özelliklere sahip, ancak etkilendiğim gibi profesyonel bir sürümle devam edeceğim."

Moomin74

28 Ekim 2018 - ★★★★★

"Harika bir web sitesi oluşturucu ve barındırma uygulaması. Her şeyi tek bir uygulamadan yönetebilmek çok uygun."

Chidi Edward Nnaji

1 Ekim 2018 - ★★★★★

"SimDif herhangi bir web sitesi oluşturmak için en basit yollarından biridir. Acemi bile SimDif kullanabilirsiniz."

Basın İçin

Basın kiti şunları içerir:

basın bülteni

Uygulama açıklaması

SimDif 2 simgesi / logosu

Android, iPhone ve iPad için ekran görüntüleri

Basit farklı logo