Simple Different Hakkında

Simple Different Hakkında

Menü

Gerçek Bir Sosyal Etki Girişimi

Gelecek eline oturur

Smartphone internette devrim yarattı. Bağlantılı kullanıcı sayısı son 3 yılda iki katına çıktı. Dünya çapında 2 milyar YENİ internet kullanıcısı web'i keşfetti ve önümüzdeki yıllarda da birçok insan aynı şeyi yapacak.

Çoğu dilde , herhangi bir mobil cihazdan çalışan ücretsiz bir web sitesi oluşturucu uygulaması önemli bir güçlendirme aracıdır.

SimDif 2 - 5 önemli alanda somut bir etki:

Ekonomik büyüme

Her işletmenin web üzerinde kendi varlığına ihtiyacı vardır.

SimDif 2, kullanıcıların Google'da görünür olmalarına aktif olarak yardımcı olmak ve sitelerinin içeriğini net bir şekilde sunmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Sosyal bir sayfadan değil, herkesin uygun gördüğü şekilde kontrol edip organize edebileceği bir alandan bahsediyoruz.

Dijital Eğitim

SimDif o kadar basittir ki, bazı okullar bunu öğrencilerin çalışmalarını sunmanın bir yolu olarak kullanırlar.

Bir oyun gibi. Öğretmenler, öğrencilere çevrimiçi içeriğin belirli bir kitle için nasıl seçildiğini, biçimlendirildiğini ve düzenlendiğini anlama fırsatı sunabilir.

SimDif, öğrencilerin daha akıllı ve daha güvenli web kullanıcıları olmalarına yardımcı olan kolay, uygun fiyatlı ve modern bir araçtır.

Konuşma özgürlüğü

Yeni bir fikir ifade etmenin en zor kısmı doğru desteği bulmaktır.

SimDif, iOS ve Android'de ücretsiz uygulamalar ve çevrimiçi bir sürüm sunuyor. Bu, herkesin dünyanın herhangi bir yerinden telefon, tablet veya bilgisayarla bir web sitesi oluşturabileceği ve yönetebileceği anlamına gelir. SimDif, Avrupa düzenlemeleri uyarınca kullanıcı sitelerini ve içeriğini Fransa'daki yüksek kaliteli sunucularda güvenle barındırmaktadır.

SimDif, dolandırıcılık, spam, virüs, pornografi, yasadışı uyuşturucu veya nefret dolu veya küçük düşürücü içerik kabul etmemektedir.

Kültürel çeşitlilik

Binlerce dil ve kültür web'de yeterince temsil edilmiyor.

Güçlendirme aracı, yerelleştirmeye açık olmalı, insanların onu uyarlamasına ve toplulukları arasında paylaşmasına izin vermelidir.

SimDif, kendi kullanıcıları tarafından yüzlerce dile çevrilecek şekilde tasarlanmıştır.

Toplumu Güçlendirme

Kullanıcıların teknik bir arka plan olmadan çevrimiçi olmalarına yardımcı olmak.

Spor, hobi, hak savunuculuğu, yerel haberler ve sanatsal etkinlikler gibi topluluk projelerini desteklemek.