Simple Different Hakkında

Simple Different Hakkında

Menü

İnsanlar SimDif hakkında ne diyor?

Profesyonel incelemeler:

2019 - https://www.androidappsreview.com/website-builder-for-android-app-review/

"Genel olarak, Android için Web Sitesi Oluşturucu, en önemli anahtar alanları sunan son derece iyi tasarlanmış bir uygulamadır: kullanım kolaylığı, esneklik, yetenek ve genişletilebilirlik"

2017 - https://appslisto.com/website-builder-review/

"Uygulama hayranlarından referansları ile android kullanıcıları arasında olumlu kabul aldı. Uygulamanın kullanım kolaylığı ve sadeliği daha fazla indirme ve kullanım kazanmıştır. Sizin için bir web sitesi oluşturmak için başka bir kişiyi işe almak zorunda değilsiniz iş, çoğu işletme sahibinin hayalidir ve SimDif web sitesi oluşturucu rüyayı gerçekleştirir "

2015 - https://web-builder-app.com/

"SimDif, kullanıcılarının oluşturduğu web sitelerinin hem web sitesi ziyaretçileri hem de arama motoru sonuçları için nasıl performans göstereceğini çok dikkatli bir şekilde düşündü. Genel olarak, kullanım kolaylığı ve Android, iPhone'da web sitesi oluşturma yeteneklerinin tutarlılığı, iPad ve masaüstü eşleşmiyor. "

Google Play mağazasındaki kullanıcı oyları ve incelemeler:

Stefanie Bollmann

21 Kasım 2018 - ★★★★★

"SimDif kullanmayı seçmeden önce çeşitli web sitesi oluşturucu uygulamalarına baktım ve seçimimden hiç pişman olmadım. En iyisi: Web sitesini tüm cihazlardan yönetmek ve güncellemek ve anında yayınlamak kolaydır. Bir şeyi kendim çözemediğimde Bir tür müşteri hizmetleri ekibinden hızlı yardım aldım.% 100 öneriyoruz "

Clive Cooper

19 Kasım 2018 - ★★★★★

"Bu uygulama adil bir test sürüşü göz önüne alındığında, çok etkileyici. Sadece beklediğim şeyi yapar ve iyi yapar. Çok sezgisel bir uygulama. Sonunda kendimi pro sürümü için gidiş görebilirsiniz ama şimdilik, ücretsiz sürümü gayet iyi. geliştiriciler. "

Danoz Directo

3 Kasım 2018 - ★★★★★

"Üstün, kullanımı kolay ve ücretsiz özelliklere sahip, ancak etkilendiğim gibi profesyonel bir sürümle devam edeceğim."

Moomin74

28 Ekim 2018 - ★★★★★

"Harika bir web sitesi oluşturucu ve barındırma uygulaması. Her şeyi tek bir uygulamadan yönetebilmek çok uygun."

Chidi Edward Nnaji

1 Ekim 2018 - ★★★★★

"SimDif herhangi bir web sitesi oluşturmak için en basit yollarından biridir. Acemi bile SimDif kullanabilirsiniz."

Basit Farklı

Şirket

Basit Farklı Co LTD 2009 yılında kuruldu. Bu dünyanın her yerinden yetenekleri küçük ve çeşitli bir topluluk ile Chiang Mai, Tayland merkezli kendi kendini finanse eden bir şirkettir.

İngilizce, Tay dili, Fransızca, İspanyolca ve yerel kuzey Tayland lehçesi olmak üzere 23 dili 52 yaşları arasında 10 dilden oluşan 10 kişilik bir ekiptir .

Hepsi, orijinal ve kullanışlı bir uygulama oluşturma konusunda aynı inancı paylaşıyor ve hizmetlerini tanımlarken ve kullanıcılarına yardımcı olurken aynı ahlakı paylaşıyorlar.

3 yıl önce SimDif'in ilk sürümünü yeniden yazmaya başladılar ve buna “V2” adını verdiler. SimDif 2'yi ve aynı nitelikteki diğer projeleri destekleyebilen ustaca bir teknik platformdur.